Bezpieczne przemieszczenie i komisjonowanie worków

Do manipulowania workami spośród wszystkich urządzeń firmy FEZER najlepiej nadają się podciśnieniowe podnośniki wężowe. Do wszystkich zastosowań, takich jak wydawanie worków z magazynu, ich komisjonowania lub ich przygotowania do celów opakowaniowych. Podciśnieniowe podnośniki wężowe VacuQuicklift oraz VacuPowerlift gwarantują absolutnie bezpieczne manipulowanie workami z zachowaniem maksymalnego tempa.

Generatory podciśnienia o dużej mocy pozwalają podnośnikom wężowym osiągać prędkość do 1 m/s. Aby zapewnić również bezpieczną obsługę przy tych prędkościach, oba podnośniki wężowe posiadają inteligentne i ekstremalnie czujne urządzenia zabezpieczające, które umożliwiają również operatorowi dziecinnie łatwą pracę. Ponadto dla obu podnośników wężowych firma FEZER oferuje Państwu wiele akcesoriów i opcji w celu dostosowania się do Państwa indywidualnych potrzeb, a tym samym w celu zagwarantowania maksimum efektywności i ergonomii Państwa procesów produkcyjnych.

Do Państwa dyspozycji dla podciśnieniowych podnośników wężowych dostępne są na przykład różnorodne chwytaki do worków, które gwarantują optymalne dopasowanie do worków. Ponadto dostępne są urządzenia obrotowe, przedłużki i wiele więcej akcesoriów, które pozwolą optymalnie dopasować podciśnieniowe podnośniki wężowe do zadań związanych z manipulowaniem workiem.

  • Manipulowanie workami z tworzywa sztucznego za pomocą podnośników wężowych VacuPowerlift

     

  • Podnośnik wężowy VacuPowerlift w trakcie napełniania zasobnika

     

  • Manipulowanie workami z tworzywa sztucznego w magazynie