Otomotiv alanındaki vakumlu kaldırıcılar

Form, karoseri, montaj parçalarına veya tüm ön, yan ve tavan elemanlarına güvenle kumanda edin.FEZER'in vakumlu kaldırma cihazları ile sadece üretim süreçlerini gerçekleştirmekle kalmazsınız, aynı zamanda iş yerlerinizin işletim güvenliği ve ergonomisi artar.

Bu arada her bir işleme parçasını sadece yatay taşımakla kalmazsınız, aynı zamanda döndürebilir, çevirebilir veya ters yüz edebilirsiniz. Vakumlu kaldırıcılar otomotiv yapı parçalarına emniyetli ve öncelikle tamamen koruyucu bir şekilde kumanda edilmesini sağlamaktadır. Yapı tarafındaki vinç sistemleri ile gerçekleştirilen kumanda süreçleri için özellikle VacuBoy cihaz serisi kullanıma sunulur. Bu cihaz serisi dayanıklı yapı tarzı ve akılcı modüler sistem ile karakterize edilir, bu sayede kolayca bireysel taleplere uyarlanabilir.  Hassas konumlu kumanda görevleri için FEZER, Liftfix sistemini sunar. Sabit kaldırma kılavuzlu kendi alüminyum askı raylı sistemi üzerinden her bir yapı parçasının taşınması ve montajı için komple sistemleri sunuyoruz.  Ayrıca Fezer, robot sistemine veya doğrusal eksenlere flanş bağlantısı için komple vantuz kolları da sunar. Bu kollar mevcut kumandalara entegre edilir ve en düşük çevrim sürelerine ve yüksek süreç güvenliğine sahip kumanda görevlerini otomatikleştirir.

  array(4) {
 [0]=>
 array(9) {
  ["src"]=>
  string(45) "tl_files/content/anwendungen/automobil/42.jpg"
  ["url"]=>
  string(0) ""
  ["url_link"]=>
  string(16) "automotiv.html"
  ["url_title"]=>
  string(0) ""
  ["url_window"]=>
  string(0) ""
  ["url_fullsize"]=>
  bool(false)
  ["alt"]=>
  string(18) "Döndürme cihazı"
  ["description"]=>
  string(69) "

Karavan tavanlarının montajı için 180° döndürme cihazı

" ["caption"]=> string(1) "1" } [1]=> array(9) { ["src"]=> string(51) "tl_files/content/anwendungen/automobil/fez_4664.jpg" ["url"]=> string(0) "" ["url_link"]=> string(16) "automotiv.html" ["url_title"]=> string(0) "" ["url_window"]=> string(0) "" ["url_fullsize"]=> bool(false) ["alt"]=> string(12) "VacuBoy Mini" ["description"]=> string(134) "

60 kg'a kadar TIR depolarının VacuBoyMini yardımıyla değiştirilebilir akü üzerinden bağımsız işletim ile kumandası

" ["caption"]=> string(1) "1" } [2]=> array(9) { ["src"]=> string(50) "tl_files/content/anwendungen/automobil/hymer12.jpg" ["url"]=> string(0) "" ["url_link"]=> string(16) "automotiv.html" ["url_title"]=> string(0) "" ["url_window"]=> string(0) "" ["url_fullsize"]=> bool(false) ["alt"]=> string(13) "Dikey kumanda" ["description"]=> string(66) "

Karavan ön panellerinin final montajında dikey kumandası

" ["caption"]=> string(1) "1" } [3]=> array(9) { ["src"]=> string(50) "tl_files/content/anwendungen/automobil/mkg_003.jpg" ["url"]=> string(0) "" ["url_link"]=> string(16) "automotiv.html" ["url_title"]=> string(0) "" ["url_window"]=> string(0) "" ["url_fullsize"]=> bool(false) ["alt"]=> string(39) "Her iki taraftan 90° döndürülebilir" ["description"]=> string(96) "

16 m uzunluğundaki TIR yan parçalarının kumandası için vakumlu yük alma tertibatı

" ["caption"]=> string(1) "1" } }
 • Döndürme cihazı

  Karavan tavanlarının montajı için 180° döndürme cihazı

 • VacuBoy Mini

  60 kg'a kadar TIR depolarının VacuBoyMini yardımıyla değiştirilebilir akü üzerinden bağımsız işletim ile kumandası

 • Dikey kumanda

  Karavan ön panellerinin final montajında dikey kumandası

 • Her iki taraftan 90° döndürülebilir

  16 m uzunluğundaki TIR yan parçalarının kumandası için vakumlu yük alma tertibatı