VacuQuickLIft Schlauchheber

Hortumlu kaldırıcı VacuQuicklift, daha hızlısı yok

Yeni vakumlu hortumlu kaldırıcı VacuQuicklift birçok avantajı bir araya getiriyor. Sadece tek bir kumanda kolu ile tüm emme, kaldırma, yere bırakma ve çözme fonksiyonlarına kumanda edilebilir.

Benzersiz " Quick-Release sistemi" sayesinde hortumlu kaldırıcı VacuQuicklift çözme esnasında kendiliğinden yukarı kalkar ve artık yük tarafından kaldırılması veya yana yatırılması gerekmez. Bu sayede hortumlu kaldırıcı sıra dışı hızlı çalışır ve en kısa çevrim sürelerini garanti eder.Kartonlar, hazneler veya kasalar toplanacaksa veya başka yere istiflenecekse idealdir.Hortumlu kaldırıcı VacuQuicklift iki temel model olarak temin edilebilir. Bir yandan sadece yatay uygulamalar için ve diğer yandan işleme parçalarının manuel olarak yatırıldığı manuel döndürme ünitesi ile.

Her iki durumda VacuQuicklift sadece "bir" kumanda kolu ile kumanda edilebilir, bu sayede kullanımı çok kolaydır ve ergonomiktir.

Serbest olan el ile yükler gerekli yerleştirme konumuna getirilebilir. Bununla birlikte VacuQuicklift sadece günlük çalışmayı kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda çalışma yerindeki güvenliği ve ergonomiyi arttırır.

  • Toplama, kartonajların depolanması ve depodan çıkarılması
  • Bidonların, haznelerin ve küçük fıçıların kumandası
  • Uçuş işlemlerinde bagajların kumandası
  • Çuvalların ve varillerin kumandası