Fıçıların, bidonların ve haznelerin kaldırılması

Fıçıların, bidonların ve haznelerin kaldırılması için FEZER bir çok kumanda çözümünü kullanımınıza sunar.Bu şekilde bu yükler son derece hızlı bir şekilde VacuPowerlift ve VacuQuicklift vakumlu hortumlu kaldırıcılarla kumanda edilebilir. Bu araçlar vakumu sadece vakumlamak için kullanmaz, aynı zamanda fıçıları, bidonları ve hazneleri kaldırmak için kullanır. Bu sayede zincirli vinçler veya halat dengeleyiciler gibi ilave kaldırma yardımcılarına ihtiyacınız olmaz. Ayrıca FEZER yüklerin tamamen mekanik olarak odalar veya alt kavrayıcılar tarafından alınabildiği çözümler de sunmaktadır. Bu durum özellikle vakumla yüzeyinin olmadığı ve ya çok az olduğu bidonlarda ve haznelerde tavsiye dilmektedir.VacuBoy cihaz serisi ile fıçılar, bidonlar ve hazneler vinç sistemlerinin ve zincirli vinçlerin yardımıyla hareket ettirilebilir. VacuBoy cihaz serisi dayanıklı yapısı ve yüksek güvenlik tertibatları ile iyi bir intiba bırakmaktadır. Vakum vantuzların özel uyarlamaları sayesinde VacuBoy ile aynı anda birden çok fıçı, bidon veya hazne kaldırılabilir, bu sayede çevrim ve dönüşüm süreleri belirgin şekilde kısaltılabilir. Bunun dışında tüm manuel kumandalı vakumlu kumanda cihazları benzersiz "ana şalter denetimine" sahiptir. Bununla birlikte FEZER çalışanlarının güvenliği için yeni ölçekler koymaktadır.

  array(4) {
 [0]=>
 array(5) {
  ["src"]=>
  string(62) "tl_files/content/anwendungen/faesser_behaelter/536476oks02.jpg"
  ["url"]=>
  string(0) ""
  ["alt"]=>
  string(23) "VakuumSchlauchheber VPL"
  ["description"]=>
  string(40) "

VPL vakumlu hortumlu kaldırıcı

" ["caption"]=> string(1) "1" } [1]=> array(5) { ["src"]=> string(59) "tl_files/content/anwendungen/faesser_behaelter/dscn1045.jpg" ["url"]=> string(0) "" ["alt"]=> string(12) "VacuBoy Mini" ["description"]=> string(120) "

Mobil bir kaldırma istasyonuna monte edilmiş 4 fıçının taşınması için çoklu vakum vantuzlu VacuBoyMini

" ["caption"]=> string(1) "1" } [2]=> array(5) { ["src"]=> string(59) "tl_files/content/anwendungen/faesser_behaelter/fez_3562.jpg" ["url"]=> string(0) "" ["alt"]=> string(8) "MobiLift" ["description"]=> string(101) "

Sac tutucuların kumandası için elektrikli kurs ayarlı MobiLift

" ["caption"]=> string(1) "1" } [3]=> array(5) { ["src"]=> string(59) "tl_files/content/anwendungen/faesser_behaelter/fez_7445.jpg" ["url"]=> string(0) "" ["alt"]=> string(12) "VacuBoyVario" ["description"]=> string(85) "

300 kg'a kadar ağırlıktaki çelik kazanların kumandası için VacuBoyVario

" ["caption"]=> string(1) "1" } }
 • VakuumSchlauchheber VPL

  VPL vakumlu hortumlu kaldırıcı

 • VacuBoy Mini

  Mobil bir kaldırma istasyonuna monte edilmiş 4 fıçının taşınması için çoklu vakum vantuzlu VacuBoyMini

 • MobiLift

  Sac tutucuların kumandası için elektrikli kurs ayarlı MobiLift

 • VacuBoyVario

  300 kg'a kadar ağırlıktaki çelik kazanların kumandası için VacuBoyVario