Bezpieczny transport ciężkich blach o masie powyżej 2000 kg

Seria urządzeń VacuGiant w sposób bezpieczny, szybki i całkowicie ostrożny pozwala przemieszczać blachy przekraczające długość 30 m, szerokość 4 m i masę 40 ton. Urządzenia są stosowane głównie w walcarkach do stali i aluminium, a także przy procesach roboczych polegających na wprowadzaniu i wyprowadzaniu przy ogromnych obrabiarkach CNC lub jako pomoc przy montażu nadbudówek samochodów ciężarowych, a także w innych obszarach. Ładunki mogą być przy tym nie tylko przemieszczane w pozycji poziomej, lecz również okręcane, odchylane lub obracane. Dzięki wytrzymałej konstrukcji ze stabilnych profili stalowych, a także dzięki specjalnym płytom ssawnym, te trawersy do ciężkich obciążeń gwarantują absolutnie bezpieczny i ostrożny transport tych ogromnych płyt. Ponadto wszystkie ręcznie sterowane podnośniki podciśnieniowe dysponują niepowtarzalną „kontrolą wyłącznika głównego” Tym samym FEZER wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa swoich pracowników.

Do automatycznych procesów roboczych firma FEZER oferuje Państwu te trawersy do ciężkich obciążeń wraz z odpowiednimi elementami mocującymi do łączenia za pomocą kołnierza do osi posuwu i systemów liniowych. W obu obszarach zastosowań mogą Państwo polegać na niezawodności i bezpieczeństwie systemu. Ponadgabarytowe rozmiary podciśnieniowego zasobnika bezpieczeństwa oraz inteligentne systemy sterowania i kontroli czynią te trawersy do wysokich obciążeń absolutnymi „gigantami” w swojej klasie.

  • Trawersy VacuGiant do transportu ciężkich blach o długości do 12 000 mm i masie do 12 000 kg

     

  • Manipulowanie blachami stalowymi o wymiarach 3500 x 8000 mm i masie do 6000 kg w branży energii wiatrowej

     

  • Trawersy do ciężkich ładunków z motoryczną regulacją długości do blach o długości od 6000 do 12 000 mm i masie 8000 kg

     

  • Podciśnieniowe aparaty przyjmujące obciążenie VacuGiant do manipulowania aluminiowych elementów powierzchni nośnych samolotu Airbus A380 o długości 36 000 mm.