Podnoszenie beczek, kanistrów i zbiorników

W celu podnoszenia beczek, kanistrów i zbiorników do Państwa dyspozycji FEZER zapewnia kilka rozwiązań w zakresie manipulowania.

Mogą Państwo manipulować ładunkami szczególnie szybko za pomocą podciśnieniowych podnośników wężowych VacuPowerlift i VacuQuicklift. Wykorzystują one próżnię nie tylko do zasysania, lecz również do podnoszenia beczek, kanistrów i zbiorników. Dzięki temu nie potrzebują Państwo żadnych dodatkowych narzędzi, takich jak wciągniki łańcuchowe czy balansery linkowe. Ponadto FEZER oferuje Państwu również takie rozwiązania, przy których ładunki mogą być pobierane całkowicie mechanicznie za pomocą łap lub chwytaków. Zalecane jest to w szczególności przy kanistrach i zbiornikach, które nie posiadają wystarczającej powierzchni do zassania. 

Seria urządzeń VacuBoy pozwala na przemieszczanie beczek, kanistrów i zbiorników za pomocą urządzeń dźwigowych i wciągników łańcuchowych. Seria urządzeń VacuBoy wyróżnia się swoją wytrzymałą konstrukcją i wysokim standardem urządzeń zabezpieczających. Dzięki specjalnym rozwiązaniom w zakresie chwytaków, urządzenia VacuBoy mogą też manipulować kilkoma beczkami, kanistrami czy zbiornikami równocześnie, co pozwala znacznie zredukować takty pracy i czasy trwania operacji. Ponadto wszystkie ręcznie sterowane podnośniki podciśnieniowe dysponują niepowtarzalną „kontrolą wyłącznika głównego”. Tym samym FEZER wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa swoich pracowników.

  • Podciśnieniowy podnośnik wężowy do manipulowania wiadrami

     

  • VacuBoyMini z dodatkowymi chwytakami próżniowymi do transportu 4 bębnów zamocowanych na mobilnej stacji podnoszenia

     

  • MobiLift z elektryczną regulacją posuwu do manipulowania zbiornikami blaszanymi

     

  • VacuBoyVario do manipulowania zbiornikami stalowymi o masie do 300 kg